četrtek, 13. oktober 2011

LM bo en velik hec

Tole obvestilce me je čakalo na mizi, ko sem prišla domov z Ljubljanskega maratona leta 2009. Hčerki sta mi sporočili:

Moj pripis je dovolj zgovoren... In, če sta šli v vseh teh letih na 10 km, je zgodba letos, ko je to njun 5. LM nekoliko drugačna. Letos gresta obe na 21! Mateja pravi "pa če po vseh štirih", Nataša pa "do cilja bom že prišla".


1 komentar: