nana, žal mi je za kužico, res zelo žalostni časi so to, ko nas zapusti prijateljček boksi. lepa je bla, leeepa!
Me tolaži, da je za enega bokserja doživela kar lepo starost. In bila fit do zadnjega. Je pa kar prazno brez nje, sploh za mamo, ker je bila ves čas z njo.
nana, žal mi je za kužico, res zelo žalostni časi so to, ko nas zapusti prijateljček boksi. lepa je bla, leeepa!
OdgovoriIzbrišiMe tolaži, da je za enega bokserja doživela kar lepo starost. In bila fit do zadnjega. Je pa kar prazno brez nje, sploh za mamo, ker je bila ves čas z njo.
OdgovoriIzbriši