petek, 6. januar 2012

S ponosom...

... čestitam hčerki Mateji ob zaključku študija na Pravni fakulteti!

Ljubljana, 5.1.2012
.

2 komentarja:

  1. Čestitke, a ni to en dober občutek, ko otroci postanejo odrasli in smo ponosni na njih.
    Razy

    OdgovoriIzbriši