Čestitke, a ni to en dober občutek, ko otroci postanejo odrasli in smo ponosni na njih.Razy
Zelo dober :)
Čestitke, a ni to en dober občutek, ko otroci postanejo odrasli in smo ponosni na njih.
OdgovoriIzbrišiRazy
Zelo dober :)
OdgovoriIzbriši