petek, 7. december 2012

Remont kolena

Ker se zadeva s kolenom vleče že več kot dva meseca, sem sklenila, da je potreben bolj konstruktiven pristop. Nataša je Blaža Kavčiča prosila za številko njegovega fizioterapevta in danes sva šli v Celje. Potreboval je malo več kot uro, zadeva je očitno sanirana, jaz pa se sprašujem, zakaj sem zaradi lastne neumnosti morala prešpricati maraton v Amsterdamu in polmaratona v Palmanovi in  Crikvenici.


Če mislite, da je tole ogabno, bi morali videti Natašin hrbet :)

Juhuhu... jutri ali v nedeljo bom tekala ob morju :)

Ni komentarjev:

Objavite komentar