Nana
četrtek, 16. december 2010
Spet sneg?
Takole je zgledala moja poletna destinacija lani ob takem času. Sneg po 23. letih... Letos ga res ne pričakujem, ali pač?
.
Solaris, 19.12.2009
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar