četrtek, 16. december 2010

Spet sneg?

Takole je zgledala moja poletna destinacija lani ob takem času. Sneg po 23. letih... Letos ga res ne pričakujem, ali pač?
. Solaris, 19.12.2009

Ni komentarjev:

Objavite komentar