ponedeljek, 22. november 2010

Moj prvi odstop

Palmanova 2010. Po slabih dveh kilometrih je koleno reklo NE. In sem končala s tekom. Z zvrhano mero slabe vesti. Tako je to.

Skupinska fotografija Tekaškega foruma

Pri Hudičevcu
Foto: Matjaž Vrhunc

2 komentarja:

  1. draga moja.... o.k. še nisem doživela odstopa ampak haaaaalo slaba vest zakaj že? Kaj naj bi pa pol "hajlegebreselasi" po tvojem naredil?....dej dej dej

    Nada

    OdgovoriIzbriši
  2. Si pa našla primerjavo :)))
    Sem se že potolažila. Tudi tekla sem že. Še malo, pa bo ;)

    OdgovoriIzbriši