draga moja.... o.k. še nisem doživela odstopa ampak haaaaalo slaba vest zakaj že? Kaj naj bi pa pol "hajlegebreselasi" po tvojem naredil?....dej dej dej Nada
Si pa našla primerjavo :)))Sem se že potolažila. Tudi tekla sem že. Še malo, pa bo ;)
draga moja.... o.k. še nisem doživela odstopa ampak haaaaalo slaba vest zakaj že? Kaj naj bi pa pol "hajlegebreselasi" po tvojem naredil?....dej dej dej
OdgovoriIzbrišiNada
Si pa našla primerjavo :)))
OdgovoriIzbrišiSem se že potolažila. Tudi tekla sem že. Še malo, pa bo ;)