.
V družbi ZdravkaC z diplomo za 8. mesto med dekleti
.
Bilo nas je veliko in bilo je lušno
In Sebi - ne, ni se mi bilo težko pripeljati iz Ljubljane samo zaradi te podelitve in šla bi tudi dlje... Vprašanje je samo, če bi me moj aktualni mož hotel peljat ;)
Ni komentarjev:
Objavite komentar