ponedeljek, 7. februar 2011

In še ena potrditev :)

Radizel, 4.2.2011 - podelitev priznanj Ultramaratonske lestvice Tekaškega foruma za leto 2010 (foto: Matjaž Vrhunc)
. .
V družbi ZdravkaC z diplomo za 8. mesto med dekleti
.

Bilo nas je veliko in bilo je lušno

In Sebi - ne, ni se mi bilo težko pripeljati iz Ljubljane samo zaradi te podelitve in šla bi tudi dlje... Vprašanje je samo, če bi me moj aktualni mož hotel peljat ;)

Ni komentarjev:

Objavite komentar