četrtek, 19. maj 2011

Ko ne gre, nima smisla silit z glavo skozi zid

Vogau, 14.5.2011 - 6 urni tek

Ta tek v Avstriji mi je že lani padel v oko, ko so na Tekaškem forumu naredili fajn reklamo: dobro organiziran tek, dobro vzdušje, sploh in oh pohval. Dolgo sem razmišljala ali naj se prijavim, saj si zaradi pomanjkanja treninga v tem letu nisem obetala kakšnega posebno lepega rezultata. Sem se pa veselila tega teka kot majhen otrok.

6 urni tek smo začeli ob 14. uri, v najhujši vročini. Z Milenkom sva, kot je v zadnjih primerih že folklora, spet zamudila na štart. Sama sem že v prvem krogu ugotovila, da v takšni vročini ne bom tekla in sem od prvega kroga naprej kombinirala tek s hojo. Po treh krogih sem se spraševala ali je to sploh smiselno, potem pa ugotovila, da ne bom imela kaj delat, če odneham. Na koncu se je vseeno nabralo dobrih 43 km, kar na začetku sploh nisem upala pomisliti.

Moj mož je kar tekel in tekel...
 Jaz pa vsak krog s pijačo v roki... da ne dehidriram. Itak!

Čestitat pa moram seveda mojemu možu, ki je v teku vztrajal dobrih 25 km, potem pa podlegel mojemu "vzorcu". Domov sva odnesla tudi ličen pokal za njegovo 1. mesto v kategoriji. Naslednje leto pa na reprizo!


Vir vseh fotografij

Ni komentarjev:

Objavite komentar