ponedeljek, 11. julij 2011

Moj nov naslov

To, kar sem si od nekdaj želela... hiška na morju. Čeprav sem mislila, da bo lokacija druga. Mogoče je tako še bolje. Dokler je ne opremiva bo pa kamp oprema dobra :)


2 komentarja:

  1. Vau, super... samo šotor pa raje veni postavita, da se ne bosta zajebavala s klini.. :)

    OdgovoriIzbriši
  2. Hehehe... jogije sva položila kar na šotorsko krilo, v kuhinji imava pa kamp mizico in dva stola. Fajn je, ko grem ponoči na WC, pa se ni treba spotikati čez štrike :))

    OdgovoriIzbriši