To, kar sem si od nekdaj želela... hiška na morju. Čeprav sem mislila, da bo lokacija druga. Mogoče je tako še bolje. Dokler je ne opremiva bo pa kamp oprema dobra :)
Hehehe... jogije sva položila kar na šotorsko krilo, v kuhinji imava pa kamp mizico in dva stola. Fajn je, ko grem ponoči na WC, pa se ni treba spotikati čez štrike :))
Vau, super... samo šotor pa raje veni postavita, da se ne bosta zajebavala s klini.. :)
OdgovoriIzbrišiHehehe... jogije sva položila kar na šotorsko krilo, v kuhinji imava pa kamp mizico in dva stola. Fajn je, ko grem ponoči na WC, pa se ni treba spotikati čez štrike :))
OdgovoriIzbriši