Vse skupaj se je začelo na morju z debato o tem, kako bi se moja Nataša udeležila kakšnega triatlona. Priznam, da sem bila sprva nekoliko skeptična, vendar me je prepričala, da to sploh ni problem. "Jaz to zmorem", pravi ona... Pa sem jo prijavila na triatlon za vsakogar na Bled, da vidim, če je to res :)
.
.
Je sploh potrebno povedat, da so jo v menjalnem prostoru čudno gledali, ko se je pripelajala z mojim kolesom?

No, zahvaljujoč Ireni, je vsaj dres imela takšen, kot se spodobi.

Plavanje v jezeru pri 21 stopinjah je izziv že sam po sebi... (foto vir).
na kolesu po prvem krogu z vetrom v laseh...
... in v cilju.
BRAVO - USPELO TI JE!
čaki malo no, pa nikoli nisi pisnila, da so punci tudi športnici...bravo čestitam
OdgovoriIzbrišinada
Obe sta... druga gre pa na 21 na LM :)
OdgovoriIzbrišiPa saj se spodobi, a ne?
Nana