ponedeljek, 7. januar 2013

Bilanca 2012

Moj letošnji zapis bi bil lahko kar "copy paste" lanskega zapisa. Z eno drobno spremembo: Milenko je oddtekel maraton v Amstrdamu, jaz sem pa odstopila.

Sicer je tekaško leto 2012 zgledalo takole:
-  45 km (6 urni tek, Lang Lebering)
-  42 km (maraton Sevilla)
-  39 km (Sladkih 6)
-  33 km (Logarska od Celja do Mozirja)
-  33 km (Formaraton)
-  polmaraton (Medeja, Gorica, Trst, Radenci, Vrbsko jezero, Maribor)
-  12 km (Tek trojk)
-  10 km (Dunaj - neur., Umag, Tek ob Dravi, Nočna 10ka, TF 10ka, Amstrdam - neur., Ljubljana)
-  1,6 km (Cooperjev test)

Skupaj se je nabralo za 384 km. O kakšnih posebnih dosežkih bi težko govorila, sem pa izboljšala rezultat Cooperjevega testa. Rahla tolažba, da moja pripravljenost v oktobru torej le ni bila tako slaba.

Plani za 2013? Upam, da ne pride spet do kakšne poškodbe, ker bom sicer skočila iz kože. Pa mogoče hčerko Matejo spet prepričam, da se z nama sprehodi na teku trojk.

Foto Ciril Dominko: Če se nočeš slikat, pa trojka takole zgleda :)

Ni komentarjev:

Objavite komentar