Celje, 7.2.2013 - Pokal Spar
Četrtfinalna tekma med Heliosom in Splošno plovbo Portorož se je končala sicer v korist prvih, je bila pa borba do zadnje žoge. Tekma vredna ogleda, ki me je kar precej znervirala. Vodstvo Portoroža po prvem polčasu in premalo izkušenj, da bi prišlo do večjega presenečenja. Z malo sreče, pa bi bilo tudi to mogoče. Ni preveč dobro podcenjevat nasprotnika, kjer poznaš le enega igralca :)
Sicer pa odlično in bravo Portorož! Zdaj pa v 1. ligo!
Foto vir: Žiga Percel (10), Splošna plovba Portorož
.

Lahko kaj več poveš za tole tekmo? Vedno navdušena za basket ali pa...?
OdgovoriIzbrišiKaj naj povem? Tekma, ki je Zmagota spravila iz tira :) Po mojem so imeli v garderobi med polčasom kar zanimivo...
OdgovoriIzbrišiKošarko smo seveda vedno gledali. Zdaj je pa sploh posebna priložnost. Grem pa jutri na 4. ali 5. tekmo v tej sezoni. Milenko ni preveč navdušen ;)