nedelja, 12. maj 2013

Tek trojk

Lani sva šla na tek tojk s starejšo hčerko, letos pa je bil plan, da greva z mlajšo. Pa se ni izšlo. Zaradi vremena in pričakovanega blata sem ji zjutraj napisala sms, da ne gremo. Po neprestanih poškodbah si nisem mogla dovoliti še kakšnega zdrsa in nove poškodbe. Res verjamem, da bi se to zgodilo.

Letos torej nismo šli in imam zaradi tega hudo slabo vest. Še vedno pa ostaja neizpolnjena želja, da bi šla enkrat na daljšo razdaljo. Res ne vem, kdaj bova našla koga, ki se bo žrtvoval in z nama potoval po Ljubljani kakšne 4 ure. Ampak želja pa ostaja :) 


Na trojkah 2010 sva tekla z Ireno in dosegla (najin) PB.

2 komentarja:

  1. Že dolgo se namenjam spet malo preteči PST. Odkar sem dolenjček kar ne o pride na vrsto. Še na tek trojk se nikakor ne morem spraviti, pa me "žre" že nekaj let.

    OdgovoriIzbriši