Maratonci so začeli s tekom ob 21. uri in so tekli 6 krogov, medtem ko smo polmaratonci začeli ob 22. uri. Prireditev je bila dobro organizirana, gledalci, ki so vztrajali ob progi, pa res navijaško razpoloženi. Nekateri od njih so nas dejansko bodrili več ur. Še z rezultatom polmaratona sem bila res zadovoljna. Prireditev, ki jo toplo priporočam in se je bom zagotovo še kdaj udeležila.
Sprehajališče on Donavi, s kolesarsko stezo na eni in tekaško progo na drugi strani.
Matjaž in Polona sta bila "krivca", da sva se pojavila v Novem Sadu
Do 15. km sva tekla z Milenkom skupaj, potem mi je pa ušel naprej.



Ni komentarjev:
Objavite komentar