Foto Alja: ZdravkaC je "fotosešn" z nama stal 10. mesta
.
Foto ZdravkoC: V Predvoru k sreči nisva vplivali za Zdravkov rezultat Foto Špela Novak: Zaslužen počitek in "cajtanje" glasilk po TF10ki
Loni pravi: "Življenje je res ratalo en sam velik hec!" Jp :)
.

Kaj sva medve en lušten tandem, pa nihče nama ne more do živega...
OdgovoriIzbrišiNo ja, včasih pa že mal :)))
OdgovoriIzbriši