ponedeljek, 15. februar 2010

Navijat je fajn

Foto Alja: Z Loni navijava na TS

Foto Alja: ZdravkaC je "fotosešn" z nama stal 10. mesta
.

Foto ZdravkoC: V Predvoru k sreči nisva vplivali za Zdravkov rezultat

Foto Špela Novak: Zaslužen počitek in "cajtanje" glasilk po TF10ki

Loni pravi: "Življenje je res ratalo en sam velik hec!" Jp :)
.

2 komentarja: