.
Na Julijinem dvorišču
Julijin balkon
Ulica zaljubljencev... saj smo vendar v Veroni
Muco iz izložbe smo slikali za maco
Del poročnega sprevoda
Naslednji dan je bila slika čisto drugačna. Sonce že takoj, ko smo se odpravili na štart. Vzdušje malo manj praznično kot v Ljubljani, a še vedno kar zanimivo. Sam polmaraton niti ni naporen, saj nima nekih bistvenih klancev. Jaz sem pobegnila naprej na 13 km, ker se mi je zdelo, da imam še veliko energije, pa na koncu razlika med menoj in mojim dragim, ni bila več kot dobre 3 minute. Gotovo je od tam naprej iz trme tekel, kolikor so ga noge nesle. Organizator je start in cilj letos prestavil iz Expa v sam center mesta. Tako smo zadnje metre tekli skozi areno, kar je maratonu dalo poseben čar. In 300 metrov "dodatka".
.
Foto Laufer: 200 metrov pred ciljem smo tekli skozi areno, tu jo še pripravljajo
Foto Laufer: tudi tokrat ni šlo brez navijanja, a tokrat sva imeli z Loni okrepitev
Počasi se boš morala pripravit za rezultat pod 2.urama!
OdgovoriIzbrišiinot
Ti me vedno uspeš spravit v smeh :)))
OdgovoriIzbriši