Večer, že pred časom. Iz sobe se zasliši Tejčin glas: "Lej, jz sm med temi 45 procenti." "Med katerimi", jo vprašam. "Temi, k so nezaželeni." Stopim do sobe in pogledam, bere Cosmopolitan. Meni se dvignejo lasje, kot že večkrat pred tem. Vsaj 100x do takrat sem ji že razložila, da ni bila ravno "planirana", nenazadnje sem imela dobrih 20 let, daleč od tega pa, da bi bila nezaželena. Če bi bila, je sploh ne bi bilo!!! Si ne da in ne da dopovedat.
Danes praznuje 22 rojstni dan. Slabih 5 ur je zamudila, pa bi rojstni dan praznovala vsaka 4 leta. Vse najboljše, Mateja!
.
Danes praznuje 22 rojstni dan. Slabih 5 ur je zamudila, pa bi rojstni dan praznovala vsaka 4 leta. Vse najboljše, Mateja!
.
19. september 1987: nevidna, a še kako prisotna... meni je bilo ves čas slabo

Maj 1988 ... zehca (slika pa je posneta s samosprožilcem)
September 1988... prvo morje (in noge moje mame)
. 
Leta 1990 je dobila sestrico Natašo...
... leta 2001 pa še pasjo družbo bokserko Živo
Leta 2009 pa je že prava dama
Ni komentarjev:
Objavite komentar