torek, 23. marec 2010

22. marca praznuje...

... Nataša. Naša ognjevita ovnica. Samosvoja, samozavestna in nenehno v konfliktu... če ne z drugimi, pa z mano. Obsedena s čevlji v stilu Carry Bradshaw. Težka borba je bilo njeno odraščanje in tega se verjetno sploh ne zaveda. Otroštvo je minilo, obdobje osnovne in srednje šole tudi, postala je študentka prava. Ne vem čisto dobro, kaj se je zgodilo, ampak večkrat sem se vprašala ali je to res naša Nataša. Postala je skrbna študentka, ki je v roku naredila pogoj za vpis v drugi letnik fakultete.
.
Lani so se ob koncu leta začele zdravstvene težave in ker ima hudič ponavadi mlade, je eni težavi sledila druga. Zato je edino kar ji ob 20. rojstnem dnevu lahko zaželim le zdravje, vse ostalo pa bo prišlo samo od sebe. Miška, vse najboljše!
.
Ljubljana, 1993
. S sestrico Matejo, Ljubljana, 1991
.
Na Brionih, leta 2002(?)

Ljubljana, pust 2010... punce so obudile film Briljantina
.
Moja najljubša fotografija je v črnobeli tehniki in takšna je Nataša danes.
.

Ni komentarjev:

Objavite komentar