nedelja, 25. julij 2010

Kar te ne ubije...

Šentiljska pot drugič, 24.7.2010 - 32 km sva vztrajala v dežju in blatu, prespala in ker ni nehalo deževati, spakirala in šla domov. Z mokrimi supergami že zjutraj, ni imelo nobenega posebnega smisla.
V Celju je posijalo sonce...
.

Šentiljska pot prvič, 11.4.2009 - odnehala sva po 20 km zaradi žulja na podplatu.

3 komentarji:

  1. Očino bo pri vaju držal rek, da tretjič gre rado. Bomo videli ;)

    Ampak vseeno čestitke, v takem vremenu se sam nebi podajal po Šentiljski, zato vaju še bolj občudujem!!

    OdgovoriIzbriši
  2. ... vsekakor, gre v tretje rado!
    Srečno!

    OdgovoriIzbriši
  3. Barbara, srčno upam, da res :)

    OdgovoriIzbriši