četrtek, 15. julij 2010

Ne jenjej na5, jh bo treba 10!

4. nočna 10ka - Bled, 10.7.2010, ob 10. uri (zvečer)

2010 tekačev = gneča

10 km in +200 v.m. - težje kot lani in čas 16 sek. slabši. Po dobrem mesecu tekaške abstinence, še kar zadovoljivo.

Super je bilo. Tudi na jubilejni 5. ne bom manjkala :)
.
Foto: David (AVI)
.
Majčke s prvih treh tekov

Ni komentarjev:

Objavite komentar