4. nočna 10ka - Bled, 10.7.2010, ob 10. uri (zvečer)
2010 tekačev = gneča
10 km in +200 v.m. - težje kot lani in čas 16 sek. slabši. Po dobrem mesecu tekaške abstinence, še kar zadovoljivo.
Super je bilo. Tudi na jubilejni 5. ne bom manjkala :)
.

Foto: David (AVI)
.
.jpg)
Majčke s prvih treh tekov
Ni komentarjev:
Objavite komentar