Vse je bilo organizirano, da boljše ne bi moglo biti. Poleg vsega je bil ta tek brez štartnine. Vitezi so s tem gotovo razbili mit o tem, kako so Gorenjci škrti. Nekaj je bilo negodovanja s strani organizatorja, ker so jim tik pred prireditvijo odpeljali prenosni WC. Nisem opazila, da bi bilo zaradi tega kaj hudo narobe, pa sem morala kar nekajkrat zaviti v gozdiček. Zgleda, da sem se navzela Sebijinega sindroma.

Foto vir (vseh slik): Tako so zgledale mize ob 6. uri, ko smo se prijavili
Na Bledu sem bila že ob 6. uri, z AVIjevo Andrejo pa sva štartali, ko je AVI prvič pritekel skozi cilj. Čeprav se mi je zdelo, da je začeti ob 6h višek norosti (vstala sem namreč nekaj po četrti uri), pa se je to zopet izkazalo kot odlično. Tek v hladu je bil prijeten, tek po prazni progi, kjer si srečal le svoje soborce pa idiličen. Okoli 9. ure nam je pot prečkala labodka z mladiči, ki ni bila preveč navdušena nad tem, da se je Andreja zadnjemu od njih preveč prebližala. Svojo jezo je kar nazorno pokazala in Andreja je komaj odskočila, da je ni okljuvala po nogi. Do 10. ure sva tako v svojem tempu krožili okoli jezera. Poleg vseh dobrot, ki so se šibile na mizah in smo si postregli ob zaključku vsakega kroga, naju je malo po 10. uri v cilju pričakal Laufer s kavico, ki nama je dala elan za nadaljevanje.
S kavico, ki nama jo je dostavil Laufer, sva si postregli kar pri zapisnikarski mizi..

Okrog jezera sva krožili z Andrejo

Na koncu je vsak dobil tudi nagrado
.
Na Bled se bomo z veseljem vračali, ker so Vitezi pri stvari z dušo. Še enkrat pa gre zahvala tudi Andreji za družbo. Pošteno pa je potrebno priznati, da je imela v zadnjih dveh krogih veliko več energije, za kar ji lahko samo čestitam. Sem pa po fiasku v zadnjem mesecu, ko nisem tekla, prav vesela, da mi je to sploh uspelo. Zdaj se bom treninga za Berlin lotila z veliko večjim veseljem.
Hal Nana! Pusti ti lepo Sebijin sindrom pri miru, lepo prosim. To je ja moj patent, no!
OdgovoriIzbrišiPs.: Čestitke za maratončič ;-)
Tale tvoj sindrom je tudi meni zelo dobro znan ;) Hvala za čestitke. Se pa sprašujem, kaj se je zgodilo s tvojim planom za GM4O ;)
OdgovoriIzbrišiNe vem zakaj je GM4O vedno takrat ko je UltraBalaton?!?
OdgovoriIzbriši;-)
Jaz nisem imela v mislih tekme ampak tist tvoj trening o katerem si govorila (2 kroga GM4O) ;)
OdgovoriIzbrišiAja... Ne vem še kako bom shendlala s tem. V planu imam čez Kozjak in čez Pohorje iti... Časa počasi zmanjkuje... Bomo videli no.
OdgovoriIzbrišiLahko bi bili obe v Beogradu tisti teden, tako sva se pa prav fajn imeli na Gorenjskem. Čeprav sem jaz kremšnito zamenjala z gibanico.
OdgovoriIzbriši