sreda, 9. junij 2010

Končno končano

Po tednu dni razbijanja in toni prahu v stanovanju je končno konec. Kopalnica je prenovljena in stanovanje je (za silo) očiščeno. V ponedeljek, ko je prišla mama z Živo na obisk, si je naša kuža kar naprej hodila ogledovat kopalnico. Nič ji ni bilo jasno... Pa naj še kdo reče, da psi nič ne razumejo.
.

2 komentarja:

  1. Iiiii ista kot pri nas doma ... je pa tečna za sestavit!
    Naj vam dobro služi!!

    OdgovoriIzbriši
  2. V prvih petih minutah so pri montaži razbili spodnje levo ogledalo... pa so šli kupit novega :))

    OdgovoriIzbriši