Po tednu dni razbijanja in toni prahu v stanovanju je končno konec. Kopalnica je prenovljena in stanovanje je (za silo) očiščeno. V ponedeljek, ko je prišla mama z Živo na obisk, si je naša kuža kar naprej hodila ogledovat kopalnico. Nič ji ni bilo jasno... Pa naj še kdo reče, da psi nič ne razumejo.
.
Iiiii ista kot pri nas doma ... je pa tečna za sestavit!
OdgovoriIzbrišiNaj vam dobro služi!!
V prvih petih minutah so pri montaži razbili spodnje levo ogledalo... pa so šli kupit novega :))
OdgovoriIzbriši