četrtek, 3. december 2009

Berlin 2010

Avionska karta: kupljena za 152 eur.

Prenočišče: rezervirano za 48 eur/dan z zajtrkom (na sobo).

Prijava: prijavljena!

Tekaški program: imam dva in se ne morem odločit, kateri bo pravi. Ampak je še čas. Prav bi mi prišlo mnenje kakšnega poznavalca.

Berlin 2009: foto MatjažV





16 komentarjev:

  1. Čist taprava se je oglasila ;) Raje ti meni povej, kje naj kakšnega zajca najdem... ker tisti v Berlinu so neuporabni. A si ti kakšnega srečala? Jaz nisem :)

    OdgovoriIzbriši
  2. Sem mislila na obe, gre ena in gre druga... To, da so tisti zajci neuporabni, je čisto res, ker mi je vsak posebej za 4:30 moralo zbijal...
    Išče se zajec... A imaš še kake posebne zahteve?

    OdgovoriIzbriši
  3. Imam zelo visoke zahteve... nič ne bo iz tega :( Bo traba kakšno drugo motivacijo najt :)))
    A se spomniš tistih iz Verone... no tista dva, ki sta bila za 4:15 sta me dobro znervirala ;)

    OdgovoriIzbriši
  4. Poleg berlinskih so mi šli najbolj na živce tisti iz Jesola, ki so nonstop skakali v in iz grmovja, pa razmnoževali, seveda so bili vsi pred mano v cilju. Ma oni iz Verone so bili tudi poglavje zase. Čeprav sem si bolj zapomnila zajčice za 5 ur.

    OdgovoriIzbriši
  5. Naj vam bo (zopet) nepozabno. Nekoč...bom tam.
    LP

    OdgovoriIzbriši
  6. Matjaž, še zdaj ne morem verjet, da si scagal :(

    OdgovoriIzbriši
  7. Si storniral rezervacijo v domu ali je še aktualna (zaenkrat)? Da vidim, če je presenečenje sploh še možno :)

    OdgovoriIzbriši
  8. Kljub temu, da je rezervacija stornirana, so presenečenja še vedno možna. Če ne v Berlinu, pa kje drugje ;)

    OdgovoriIzbriši
  9. Madonca si pohitela, no mogoče bom tudi jaz kdaj šel ko bom velik ;)

    OdgovoriIzbriši
  10. Rajko, sem pohitela, da si ne bi premislila. Čeprav to skoraj ne bi bilo možno. Je bilo SUPER in vredno ponovitve. In spet bom v dobri družbi :)

    OdgovoriIzbriši
  11. Nisem, bom počakala (le) toliko, da mi bodo trgali naslednji mesec :)Se bom pa pred koncem leta ;)

    OdgovoriIzbriši
  12. Loni, jaz sem prijavljena. Pa ti?

    OdgovoriIzbriši
  13. Hehehe... Grega je tudi prijavljen :)

    OdgovoriIzbriši