Čist taprava se je oglasila ;) Raje ti meni povej, kje naj kakšnega zajca najdem... ker tisti v Berlinu so neuporabni. A si ti kakšnega srečala? Jaz nisem :)
Sem mislila na obe, gre ena in gre druga... To, da so tisti zajci neuporabni, je čisto res, ker mi je vsak posebej za 4:30 moralo zbijal... Išče se zajec... A imaš še kake posebne zahteve?
Imam zelo visoke zahteve... nič ne bo iz tega :( Bo traba kakšno drugo motivacijo najt :))) A se spomniš tistih iz Verone... no tista dva, ki sta bila za 4:15 sta me dobro znervirala ;)
Poleg berlinskih so mi šli najbolj na živce tisti iz Jesola, ki so nonstop skakali v in iz grmovja, pa razmnoževali, seveda so bili vsi pred mano v cilju. Ma oni iz Verone so bili tudi poglavje zase. Čeprav sem si bolj zapomnila zajčice za 5 ur.
copycat na delu : )))
OdgovoriIzbrišiČist taprava se je oglasila ;) Raje ti meni povej, kje naj kakšnega zajca najdem... ker tisti v Berlinu so neuporabni. A si ti kakšnega srečala? Jaz nisem :)
OdgovoriIzbrišiSem mislila na obe, gre ena in gre druga... To, da so tisti zajci neuporabni, je čisto res, ker mi je vsak posebej za 4:30 moralo zbijal...
OdgovoriIzbrišiIšče se zajec... A imaš še kake posebne zahteve?
Imam zelo visoke zahteve... nič ne bo iz tega :( Bo traba kakšno drugo motivacijo najt :)))
OdgovoriIzbrišiA se spomniš tistih iz Verone... no tista dva, ki sta bila za 4:15 sta me dobro znervirala ;)
Poleg berlinskih so mi šli najbolj na živce tisti iz Jesola, ki so nonstop skakali v in iz grmovja, pa razmnoževali, seveda so bili vsi pred mano v cilju. Ma oni iz Verone so bili tudi poglavje zase. Čeprav sem si bolj zapomnila zajčice za 5 ur.
OdgovoriIzbrišiNaj vam bo (zopet) nepozabno. Nekoč...bom tam.
OdgovoriIzbrišiLP
Matjaž, še zdaj ne morem verjet, da si scagal :(
OdgovoriIzbrišiPusti se presenetiti...;)
OdgovoriIzbrišiSi storniral rezervacijo v domu ali je še aktualna (zaenkrat)? Da vidim, če je presenečenje sploh še možno :)
OdgovoriIzbrišiKljub temu, da je rezervacija stornirana, so presenečenja še vedno možna. Če ne v Berlinu, pa kje drugje ;)
OdgovoriIzbrišiMadonca si pohitela, no mogoče bom tudi jaz kdaj šel ko bom velik ;)
OdgovoriIzbrišiRajko, sem pohitela, da si ne bi premislila. Čeprav to skoraj ne bi bilo možno. Je bilo SUPER in vredno ponovitve. In spet bom v dobri družbi :)
OdgovoriIzbrišiIn si se že prijavila?
OdgovoriIzbrišiNisem, bom počakala (le) toliko, da mi bodo trgali naslednji mesec :)Se bom pa pred koncem leta ;)
OdgovoriIzbrišiLoni, jaz sem prijavljena. Pa ti?
OdgovoriIzbrišiHehehe... Grega je tudi prijavljen :)
OdgovoriIzbriši