sreda, 23. december 2009

...

Za dušo...

2 komentarja:

  1. Skoraj so mi solze pritekle, ti pa res znaš zadeti v črno in to samo s tremi pikicami.

    OdgovoriIzbriši
  2. Tudi sebe sem skoraj spravila v jok ;)

    OdgovoriIzbriši