Beseda je dala besedo in padel je izziv. Gremo na Triglav. Loni, jaz in dve kameli... Ne, ne sedaj! 24. julij 2010 bo ravno pravi datum za ta podvig - in ta datum ni naključen. Prvič sem stopila na Triglav 22.7.2006, na svoj 39. rojstni dan. Če nas vreme ne zafrkne...
Torej: Triglav v enem dnevu iz Krme čez Planiko in nazaj čez Kredarico. Če bom hotela ponoviti ta podvig izpred dveh let, bo že kar takoj potrebno začet migat. Intenzivno migat :)
A temu do zdaj pa ti praviš kako? Sončenje verjetno. Ti, ti, ti...
OdgovoriIzbrišiVprašaj ZdravkaC ;)A si v Predvoru sedela na ušesih?
OdgovoriIzbrišiPusti ti ZdravCa ob strani, imam jaz svojo glavo na vratu, no, vsaj upam, da je nisem v Berlinu pozabila.
OdgovoriIzbrišiMeni se tudi zdi, da ti nekoliko brezglavo tekaš okoli :)
OdgovoriIzbrišiDokler nesejo noge in imam take fajn ljudi okoli sebe, ki me prizemljijo, je še čisto ok.
OdgovoriIzbrišiA mi boš zašepetala, katera bo tista spremljajoča kamela, al bom morala na julij čakat?
OdgovoriIzbrišiBom pa rez morala začet trdo trenirat, če bom šla v takšni eminentni družbi na Triglav... si pa ja ne morem takšne sramote naredit, da bi vlekla jezik po tleh ;)
OdgovoriIzbrišiNe boš imela cajta zato, garantiram, to bo samo letelo, no, upam, da v pravo smer.
OdgovoriIzbrišiDa bo šlo v pravo smer upam tudi jaz :)
OdgovoriIzbrišiBo, bo, še malo, pa gremo : )
OdgovoriIzbriši