torek, 15. december 2009

Triglav - tretjič

Beseda je dala besedo in padel je izziv. Gremo na Triglav. Loni, jaz in dve kameli... Ne, ne sedaj! 24. julij 2010 bo ravno pravi datum za ta podvig - in ta datum ni naključen. Prvič sem stopila na Triglav 22.7.2006, na svoj 39. rojstni dan. Če nas vreme ne zafrkne...

Torej: Triglav v enem dnevu iz Krme čez Planiko in nazaj čez Kredarico. Če bom hotela ponoviti ta podvig izpred dveh let, bo že kar takoj potrebno začet migat. Intenzivno migat :)

10 komentarjev:

  1. A temu do zdaj pa ti praviš kako? Sončenje verjetno. Ti, ti, ti...

    OdgovoriIzbriši
  2. Vprašaj ZdravkaC ;)A si v Predvoru sedela na ušesih?

    OdgovoriIzbriši
  3. Pusti ti ZdravCa ob strani, imam jaz svojo glavo na vratu, no, vsaj upam, da je nisem v Berlinu pozabila.

    OdgovoriIzbriši
  4. Meni se tudi zdi, da ti nekoliko brezglavo tekaš okoli :)

    OdgovoriIzbriši
  5. Dokler nesejo noge in imam take fajn ljudi okoli sebe, ki me prizemljijo, je še čisto ok.

    OdgovoriIzbriši
  6. A mi boš zašepetala, katera bo tista spremljajoča kamela, al bom morala na julij čakat?

    OdgovoriIzbriši
  7. Bom pa rez morala začet trdo trenirat, če bom šla v takšni eminentni družbi na Triglav... si pa ja ne morem takšne sramote naredit, da bi vlekla jezik po tleh ;)

    OdgovoriIzbriši
  8. Ne boš imela cajta zato, garantiram, to bo samo letelo, no, upam, da v pravo smer.

    OdgovoriIzbriši
  9. Da bo šlo v pravo smer upam tudi jaz :)

    OdgovoriIzbriši
  10. Bo, bo, še malo, pa gremo : )

    OdgovoriIzbriši