sobota, 12. december 2009

Krim - tretjič

Danes sva šla zopet na Krim. Ena izmed dveh Palmanovskih obljub je bila, da začnem delati na kodiciji za hojo v hrib. Sramota je, kako me na klancih pobere. In na žalost točno vem, v čem je problem.
Na Krim greva vedno po isti poti. Zaenkrat mi gre kar dobro. Danes sem že drugič rezultat izboljšala za 5 minut, od prvega vzpona za več kot 10 minut. Če zanemarimo malenkosti (da sem zraven skoraj umrla), lahko rečem samo - jupi!!!

PS Pri uresničevanju druge obljube nisem tako uspešna, čeprav se zelo trudim :(

2 komentarja:

  1. kar se druge obljube tiče, ti jaz v zameno obljubim, da bom julija pekla in če češ, bom tudi na Triglav vlekla kako miniaturno kompaktno okroglo verzijo v škatli, samo kremasta glih ne bo. Oziroma bo to nesla moja kamela. Ali pa tvoja, kot češ.

    OdgovoriIzbriši