Sem ti že zadnjič pustila komentar pa ga nikjer več ni videti ... Skratka - ČESTITKE!!! Zelo sem vesela zate in obenem žalostna, ker sem tokrat manjkala v berlinu. Me je kar zmrazilo v pozitivnem smislu, ko sem prebrala tale zapis. Bravo!
Čisto možno, da sem jaz kaj zbrisala, čeprav se ne spomnim, da bi :) Ja, fajn je bilo in drugo leto bi šla še spet, a si želim videt še kaj drugega. Amsterdam (2011), mogoče še NY (2012), bosta pravi odločitvi za "intermezzo", potem pa spet napadam Berlin ;) V živalskem vrtu namreč še vedno nisem bila :(
Sem ti že zadnjič pustila komentar pa ga nikjer več ni videti ... Skratka - ČESTITKE!!! Zelo sem vesela zate in obenem žalostna, ker sem tokrat manjkala v berlinu. Me je kar zmrazilo v pozitivnem smislu, ko sem prebrala tale zapis. Bravo!
OdgovoriIzbrišiČisto možno, da sem jaz kaj zbrisala, čeprav se ne spomnim, da bi :)
OdgovoriIzbrišiJa, fajn je bilo in drugo leto bi šla še spet, a si želim videt še kaj drugega. Amsterdam (2011), mogoče še NY (2012), bosta pravi odločitvi za "intermezzo", potem pa spet napadam Berlin ;) V živalskem vrtu namreč še vedno nisem bila :(
Pa seveda hvala za čestitke! Sem že tolk v planih za naprej :)))
OdgovoriIzbriši