Nana
ponedeljek, 20. september 2010
20.9. ...
Dan, obarvan z
nostalgijo
.
In
pesem
zame...
.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar