Ko sem bila v Celovcu leta 2007, je bilo vroče, ampak sem tekla le polovičko polmaratona. Avstrici to imenujejo "četrtmaraton". Leta 2008 sem se prijavila na polmaraton in se ga grozno veselila. Sem ga dočakala, končalo pa se je na urgenci in mojega veselja je bilo s tem konec. Naslednje leto je bila moja udeležba bolj uspešna, če odmislim zajca, ki mi je pobegnil na 10 km in ga nisem uspela več uloviti, o čemer sem že pisala.
Letos je bil tek nekaj posebnega, saj sva se ga udeležila skupaj z možem. Glede na neznosno vročino, sem lahko z rezultatom kar zadovoljna, čeprav to ni bil najin letošnji najboljši dosežek, kot sem sprva planirala. So pa naši sosedi odlični organizatorji. Za relativno nizko štartnino smo dobili dan prej testeninko, na progi popolno oskrbo, po teku pa še karto za kopališče ob Vrbskem jezeru, kamor smo se šli ohladit po teku. Uh, kako je pasalo.
.
Foto: Marjetka in Rajko Koražija

Pred tekom - na štartu
Po teku - v jezeru
Ni komentarjev:
Objavite komentar