Sem. Imam tudi dokaz. Pristanek pa na peto... itak :(
Foto: Matjaž V.
Letošnja Palmanova se je končala še nekoliko prej, kot tista leta 2010. Tekla sem od avtobusa do štarta za ogrevanje, potem pa še v obratni smeri. Namesto levega ovinka, sem zavila v desno in končala s tekom. Šla z Bojanom na en kofe, potem pa navijat v cilj. Moram priznat, da dolgčas ni bilo.
V Palmanovi vsi dosegajo rekorde, meni pa ni najbolj usojena. Časi, ki sem jih odtekla v preteklosti niso bili med najhitrejšimi, pa dva odstopa... tudi lani sem se spogledovala z njim. Ampak pri Hudičevcu smo n-tič zaključili naš izlet tako, kot se spodobi. Večerja v dobri družbi s polno smeha. To je tisto, kar ne bi zamudila za nič na svetu, pa če bi se priplazila po vseh štirih. Lepo je!

No pa je spet Milenko reševal čast familje ;)
OdgovoriIzbrišiJa, še dobro, da ga imam :)
OdgovoriIzbrišiIn to vedno opravi odlično ;)
Vitezi so spet in :)))
OdgovoriIzbriši;)
OdgovoriIzbriši