petek, 23. november 2012

Kdo pravi, da nisem tekla v Palmanovi?

Sem. Imam tudi dokaz. Pristanek pa na peto... itak :(

Foto: Matjaž V.

Letošnja Palmanova se je končala še nekoliko prej, kot tista leta 2010. Tekla sem od avtobusa do štarta za ogrevanje, potem pa še v obratni smeri. Namesto levega ovinka, sem zavila v desno in končala s tekom. Šla z Bojanom na en kofe, potem pa navijat v cilj. Moram priznat, da dolgčas ni bilo.

V Palmanovi vsi dosegajo rekorde, meni pa ni najbolj usojena. Časi, ki sem jih odtekla v preteklosti niso bili med najhitrejšimi, pa dva odstopa... tudi lani sem se spogledovala z njim. Ampak pri Hudičevcu smo n-tič zaključili naš izlet tako, kot se spodobi. Večerja v dobri družbi s polno smeha. To je tisto, kar ne bi zamudila za nič na svetu, pa če bi se priplazila po vseh štirih. Lepo je!  

4 komentarji: