Sedmič na Ljubljanskem maratonu, od tega drugič na krajši razdalji. NIKOLI takšno vreme!
Saj sploh nisem vedela, da sem sposobna tudi v takšnem vremenu tečt. Me je temperatura med vožnjo v Ljubljano tako prestrašila, da sem res nekoliko pretiravala z vsemi tistimi plastmi. Na 8. km mi je bilo že pošteno vroče, pa se mi ni ljubilo slačit, ker je bilo prekratko do cilja. Me je pa od cilja do avta pošteno premrazilo. Brrrr.
Upam, da bo naslednje leto lepše vreme :)
foto: Alja
Ni komentarjev:
Objavite komentar