Družinski rekord na 6 urem teku je še vedno moj. Kljub temu, da je moj mož ves čas pogledoval na semafor, pa več kot za maraton ni imel volje. Zato je, že pol ure pred zaključkom teka, odnehal.
Sem pa letos ugotovila, da se tudi s hojo daleč pride... 38 km se je nabralo, več pa tokrat ni šlo. Na koncu, v zadnjih metrih, sva s Polono še malo potekli ;)
Foto: vir

Ni komentarjev:
Objavite komentar