Tole sem si sposodila na
Mihovem blogu. Celo na zaslon računalnika sem si nastavila za ozadje. Za motivacijo. In se potem kar nekaj časa spraševala, ali drži ali ne drži. V nedeljo sem šla to preverit v praksi in že zvečer sem imela odgovor na dlani. Naslednje leto grem spet v Berlin.

Ni komentarjev:
Objavite komentar