torek, 22. september 2009

At 18 miles you wonder why you do this. At 26.2 it all becomes perfectly clear.

Tole sem si sposodila na Mihovem blogu. Celo na zaslon računalnika sem si nastavila za ozadje. Za motivacijo. In se potem kar nekaj časa spraševala, ali drži ali ne drži. V nedeljo sem šla to preverit v praksi in že zvečer sem imela odgovor na dlani. Naslednje leto grem spet v Berlin.

Ni komentarjev:

Objavite komentar