torek, 29. september 2009

Should I stay or should I go

Zadnje čase na vsakem koraku slišim tole pesem. Najprej na Gardi, potem na poti domov in danes zopet... In sem začela razmišljat, koliko sem bila stara, ko smo jo poslušali. Sweet sexteen :) Ni za verjet.

Ni komentarjev:

Objavite komentar