Nana
torek, 29. september 2009
Should I stay or should I go
Zadnje čase na vsakem koraku slišim
tole pesem
. Najprej na Gardi, potem na poti domov in danes zopet... In sem začela razmišljat, koliko sem bila stara, ko smo jo poslušali. Sweet sexteen :) Ni za verjet.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar