Včeraj sem se udeležila Fotrovega tega. To je tek, ki ga za nič na svetu ne bi želela zamuditi. Najprej se fino naješ (to sem včeraj na žalost preskočila) in potem, ko se ti zdi ugodna klima, se zaženeš okoli Brda. Sama trasa je super, ampak tisti klanci pa ubijajo :(
Tisto, zaradi česar je vredno priti na ta tek, pa sledi po teku. Analiza v brunarici je zakon. Srečaš veliko ljudi, ki jih že nekaj časa nisi videl in spoznaš nekaj novih, ki jih je vedno več. Tudi letos pa nas Aleš ni razočaral. Jaz še do danes nisem pozabila predstavitve njegovega maratona na Irskem, včerajšne predstavitve ultramaratona v Maliju pa tudi zlepa ne bom. Aleš je faca brez primere :)
Kdor je ostal doma, mu je lahko zelo žal!
P.S. Še za tiste, ki tega teka ne poznate. Fora je v tem, da imajo prednost tisti, ki imajo večji indeks telesne mase (ITM). Izračuna se namreč razmerje med časom, izraženim v sekundah, in ITM. Skratka, tisti pajki na dveh nogah, ki imajo 50 kg s posteljo vred, tu nimajo kaj iskat. Niso konkurenčni :)
Ni komentarjev:
Objavite komentar