torek, 22. september 2009

Zakaj sem se danes odločila napisat prvi prispevek na blogu

22 je številka, ki mi je v veliki meri zaznamovala življenje.
22. sem se rodila. Po horoskopu sem rakica. Po kitajskem sem sicer koza, a o tem raje ne bi razpravljala. Rojena sem na Koroškem, čeprav se zagrizeni Korošci s tem ne bi strinjali.
22. sem rodila hčerko. Mlajšo izmed dveh, ki ju imam. Danes je stara natančno 19 let in pol.
22. sem naredila vozniški izpit. To je bilo najbolj stresno obdobje mojega življenja. Izpit sem sicer naredila v prvo, čeprav mi je inštruktor rekel, da izpita ne bom naredila nikoli, ker ne znam držati jezik za zobmi. Očitno se je zmotil.


Tudi malo manj lepe stvari so se mi zgodile na 22.; na ta dan sem se ločila od očeta mojih otrok in zadnjič sem videla živega svojega očeta.

Še kadar se mi kakšen tek zgodi na 22., letos je bila to TF10ka, imam do takšnega teka en prav poseben odnos. Se mi zdi, da se moram kar malo bolj potrudit. Letos bo na 22. še polmaraton v Palmanovi, ki se ga že veselim.

Izbira, kdaj začeti pisat blog, je bila torej logična.

2 komentarja:

  1. Jaz sem malce pozen in počasen in sem šele danes vse tole opazil. Vidim pa, da ti gre enkratno! Torej ti lahko zaželim le: Srečno! Z blogom in s tekom seveda. :)

    OdgovoriIzbriši
  2. Hvala za lepe želje... za oboje :)

    OdgovoriIzbriši