sreda, 19. maj 2010

Izpolnjen cilj v Radencih

Radenci so postali sedaj že tradicionalni. Tekaški praznik, ki ga ne gre zamuditi. Letos sem se prijavila na krajšo, 10 km razdaljo, ker sem v preteklih dveh letih skoraj izdihnila od vročine. Letos je sicer ni bilo, dežja, ki so ga cel teden napovedovali, pa na srečo tudi ne. Vsaj do trenutka, ko so polmaratonci zaključili s svojim tekom in sem v cilju pričakala svojega moža. Je bil pa hec... preden je štartal, sem mu zagrozila, da ne sme teči hitreje, kot sva tekla v Trstu. Ko je pritekel do zadnjega rondoja, je gledal na uro in kolegica, ki je bila z mano, je komentirala: "Gleda na uro, da ne bo prehiter!"

Moj cilj je bil tale tek(ec) spraviti pod uro. Če povzamem po ZdravkuC, sem lani cilj dosegla na 9,7 km. Na žalost mi je ostalo še 0,5 km. Letos pa mi je uspelo. Res, da komaj, ampak je. Zdaj imam pa že vrsto novih izzivov. Težka bo.

Foto: vir

Ni komentarjev:

Objavite komentar