.
V nedeljo smo se zbudili v lep sončen dan. Za nedeljo sva si omislila tekaški dan. Kakšno uro po zajtrku sva se odpravila iz Sunčane obale proti Malemu Lošinju. Potka poteka ves čas ob morju in dopoldne niti ni bilo veliko ljudi. Potem, ko sva se vračala, je kar mrgolelo pešcev in kolesarjev. Nekaj je bilo tudi tekačev. Lepo počasi sva naredila dobrih 22 km in strinjala sva se, da je bilo to mnogo bolj naporno kot Dunajski polmaraton. Potka je namreč zelo razgibana. Je pa lepo in ko s polnimi pluči vdihnem morski zrak, sem tako ali tako prezadovoljna.
.

Obala Malega Lošinja je zelo lepo urejena s peš potmi
.
Parkirane ladijce ponujaje vse mogoče izlete... za njih si bova vzela čas naslednjič
.
.
Popoldne sva šla na sladoled in tale kaktus, ob katerem stojim, me je navdušil
.Naslednji dan sva namenila kolesarskemu izletu. Ciljna destinacija: Punta Križa. Moram pošteno priznat, da me je kar skrbelo. V lanskem letu namreč nisem prekolesarila niti 50 km. ampak dan je bil lep in časa na pretek. Ni vrag, da mi ne bi uspelo...
.

Ko sva prispela do Osorja, sva bila že na 2/3 do Punta Križa
.
Osor je zelo zanimovo mestece
.
Izkazalo se je, da Punta Križa ni ciljna destinacija, saj sva se spustila še do morja....
Da ne bi bilo preveč enolično, sva se vračala čez Nerezine
Da ne bi bilo preveč enolično, sva se vračala čez Nerezine.
Skupaj se je nabralo 82 km. Časa sva porabila kar precej, vendar se s tem nisva obremenjevala. Prekolesarila sem tudi kar nekaj klancev in preživela. Bilo je lepo.
.
Da ta kolesarski poskus ne bil bil en in edini, kot se meni rado zgodi, sva si to nedeljo omislila še en kolesarski izlet: Moste - Vižmarje - Škofja Loka - Gorenja vas - Polhov Gradec - Dobrova - Moste. Ko sem ravno razmišljala, da bi bila to lepa trasa za ultraše, se je začel peklensko dolgi klanec. No, mogoče pa ni čisto tako. Prekolesarila sva dobrih 90 km.
Ho,ho, tkole se začne, potem pa dualtlon (in triatlon):-))
OdgovoriIzbrišiRazy
To se pa ni za bat :)))
OdgovoriIzbriši