Ker sem ravno v obdobju "bilanciranja", pa še moja tekaška bilanca za leto 2009.
V letu 2008 plana za leto 2009 nisem naredila. Me je pa zelo pritegnil Irin plan - izpolnila sem ga 85%, pri tem, da sem upoštevala, da sem namesto Garde tekla Berlin. Glede na to, da sem februarja tekla še Verono (namesto npr. Sežane), ko bi Ira počivala, je pa izpolnitev plana 92%.
Sicer pa v letu 2009:
- 1 x 46,5 km (Sladkih6, Sladki vrh)
- 1 x maraton (Berlin)
- 1 x 30 km (Istra, Buje - Novigrad)
- 1 x 23,2 km (Tek sreče, Grosuplje - prvi dan sem tekla dokler ni začelo deževat, naslednji dan pa preživela v službi)
- 9 x polmaraton (Medeja, Verona, Gorica, Trst, Dunaj, Jesolo, Vrbsko jezero, Ljubljanski maraton, Palmanova)
- kratke trojke (12 km v dobri družbi)
- 6 x 10 km (Umag, Radenci, Celje, Nočna 10ka, Kranjskogorska 10ka, TF 10ka)
- Fortov tek (Brdo)
- Barbarin tek (Velenje)
Čas na 10 km sem spravila pod uro, čas polmaratona pa mi ni uspelo izbolšati. Sem se pa najboljšemu rezultatu kar nekajkrat približala. Na splošno lahko rečem, da sem zadovoljna.
Težko bom v letu 2010 ponovila vse te teke, pa kar težko se bom kateremu odpovedala. Plan za 2010 pa bom delala kar sproti.
.
Imaš prav. Plan za tekoče leto je najbolje delati sproti. Tako vsaj vidiš pot in podobni bla, bla,bla...Sam sem z listki na katerih so bili napisani in potem prečrtani letošnji teki, napolnil najmanj eno 40 litrsko pvc vrečko...
OdgovoriIzbrišiLP
Kapo dol... superge gor in veselo dalje.
OdgovoriIzbriši@Matjaž: En tihi plan vseeno obstaja... želja je ponoviti večino lanskih tekov. Mogoče bodo le manjše spremembe.
OdgovoriIzbriši@Loni: Kapo dol tudi tebi... meni se namreč dozdeva, da sva se na večini teh tekov srečali :)))
Lepi teki in pa razdalje prav tako.
OdgovoriIzbriši