.
Foto: vir.
Pri nas doma je bilo izredno stanje. Ker je vse tekme začel igrati okoli polnoči (po našem času) in so trajale tudi do jutra, je bilo treba seveda spremljati Live Scores. Zato, da smo bile na tekočem z rezultati, da smo navijale in mu ob koncu tudi čestitale.

Foto Domen Hren: Blaž in Nataša
.Ko je bil v Avstraliji, mu je hčerka Nataša poslala sms, v katerem mu je na pol v šali in na pol zares napisala, naj mi prinese eno tenis žogico z igrišča. Namesto nje pa sem dobila tole spodaj:
.
.jpg)
Hvala :)
.
Jaz imam prav vedno občutek, da bi se naši tenisači lahko povzpeli še mnogo višje. In jim to tudi od srca želim. Blažu tudi moje iskrene čestitke za preboj na glavni turnir!
OdgovoriIzbrišiLP
Verjamem tudi jaz, da lahko poseže višje, saj ima kar močno motivacijo. Mene pa veseli, da bodo naslednje tekme v Evropi, ker ponoči spremljat je pa kar malo čudno (če je treba naslednji dan v službo) :)
OdgovoriIzbriši.
Čestitke tudi za današnjo stresno tekmo :)))Niso samo pri Blažu doma z živci na koncu ;)
OdgovoriIzbriši