nedelja, 10. januar 2010

Zimska idila

Zabeležila sem nov vzpon... Krim - petič!
.


Če je bila pot navgor še idilična, je bila pot navzdol vse prej kot to. Ozka gaz, odjuga, vsak drug korak se je kar pogreznil v sneg. Mukotrpno in ni bilo konca. Tudi sončka ni bilo več in zeblo me je kot psa. Eh ;)
.

Ni komentarjev:

Objavite komentar