Zabeležila sem nov vzpon... Krim - petič! . Če je bila pot navgor še idilična, je bila pot navzdol vse prej kot to. Ozka gaz, odjuga, vsak drug korak se je kar pogreznil v sneg. Mukotrpno in ni bilo konca. Tudi sončka ni bilo več in zeblo me je kot psa. Eh ;) .
Ni komentarjev:
Objavite komentar