..jpg)
.jpg)
Jaz stanujem v edinem zelenem bloku v naselju (na sliki stoji zadaj), čisto na vrhu.
.
Na sred' Fužin, med samimi bloki in garažnimi hišami, pa stoji hišica....
.
.
.
... takšna, ki bi jo jaz takoj imela...
.
.jpg)
Zraven so najprej postavili prav lep paviljon, ki so ga dozidali v večje poslovne prostore. Zdaj pa sem opazila, da poleg njega nastaja še en tak objekt. Meni osebno je bilo prej veliko bolj všeč.
.
.
Nikoli, ampak res nikoli, ne bi šla postavljat hiše v naselje, ki ga nekateri imenujejo Olimpijska vas. Škoda denarja.
.
Nikoli, ampak res nikoli, ne bi šla postavljat hiše v naselje, ki ga nekateri imenujejo Olimpijska vas. Škoda denarja.
.

hej mogoče je pa lastnik eden izmed "olimpijcev"....so radi v družbi sorodnikov ;)))....pa nič slabega s tem ne mislim
OdgovoriIzbrišiMene je v bistvu bolj zanimalo, kako se da s tako dejavnostjo zaslužit toliko denarja: http://www.intereks.si/galerija.php
OdgovoriIzbrišiAmpak to je pa že vprašanje za v drugo temo ;)
.