sobota, 9. januar 2010

Nezmožnost zanikanja

Včeraj sem bila spet pri ortopedu. Na kontroli. Ko sem bila nazadnje na pregledu, mi je predlagal, naj se ukvarjam s športi, kjer bo stopalo razbremenjeno... plavanje, kolesarjenje...

Včeraj me je najprej vprašal, kako je. No, malo bolje, kot je bilo, ni pa še dobro. Sledilo je, naj slečem nogavici. In se zazre v moje prste. Na levem palcu imam vijoličen noht, na desni nogi pa tri črne. Pa dva grda ostanka žuljev. Rezultat teka v Istri in Kopru. Fotografirala jih ravno nisem, lahko pa mirno konkuriram Alji in Sebi, če bo kakšno tekmovanje. Ortoped me sploh ni vprašal, če sem kaj tekla. Me je samo pogledal in rekel: "Plavanje, kolesarjenje..." Naj vas samo spomnim, kako je včeraj snežilo. In je samo zletelo iz ust: "A pogledate malo skozi okno. Kolesarjenje?!? Pa nekaj sem bila bolna, nisem mogla v bazen..." Ampak je bil vztrajen: "Smučanje... Smučate? To bi šlo, v pancerju je peta fiksirana, bi bilo za probat." Japajade. Če bi imela čas in denar za karte. Kaj naj grem 3x na teden smučat?
Kakorkoli že, teka ni prepovedal, na kontorlo pa me je naročil zopet marca. Verjetno bom do takrat res malo manj tekla, ker se za računovodske servise začenja moreče obdobje bilanc. Potem pa s polno paro!
.

4 komentarji:

  1. he,he,he odvisnica si, da veš....no saj tudi meni moj zdravnik niti ne omeni več, alternativnih športov ;)))

    Nada

    OdgovoriIzbriši
  2. Hojla Nada, mogoče sem pa res... že :) Jaz tudi čakam, da se bo naveličal ;) Si se pozdravila?
    .

    OdgovoriIzbriši
  3. ma ja prehlad je zginil, fizioterapija gre k koncu in je lepo prijela tko, da se verjetno vidimo v nedeljo v Medeji

    Nada

    p.s.: anonimna sem, ker sene znam se prijavit z imenom....sorči sem en mal trda včasih ;))

    OdgovoriIzbriši
  4. Hehehe, sva kar na istem ;) Sem že zdavnaj odprla račun, potem pa nisem začela pisat, ker se mi dalo s tem ukvarjat. Sem ugotovila, da imam odprt še en račun, za katerega sem že zdavnaj pozabila geslo :)))
    .

    OdgovoriIzbriši