nedelja, 31. januar 2010

PST danes...


... ubitačnih 15 km. Ampak je pa spet zimska idila ;)
.

5 komentarjev:

  1. Kar ne ubije..:))

    inot

    OdgovoriIzbriši
  2. Sem se včeraj tle pobivala, razdalja približno enaka, samo jaz sem solirala, ti si pa gvišno imela kamelo s sabo : )))

    OdgovoriIzbriši
  3. Ne gre drugače, sem glih včeraj rekla, ko sva šla proti Šmarjetni, da bom dala gmh le, ko bom v gipsu od vratu navzdol. Počivam danes in jutri, za prvo silo bo, a ne???

    OdgovoriIzbriši